Музыкальный плейлист Олега Собчука
Next

Музыкальный плейлист / пятница, 18 ноября

Музыкальный плейлист Олега Собчука

Напевно немає такої людини в нашій країні, яка б ніколи не чула про гурт “СКАЙ”. За 15 років існування колектив випустив 5 студійних альбомів і відзняв 22 відеокліпи. Сьогодні якісними піснями і улюбленими відеокліпами ділиться соліст гурту та автор пісень – Олег Собчук. Радимо послухати!

Sigur Ros - Glósóli \ Кліпами цієї ісландської групи можна було б заповнити всю 10-ку, просто обожнюю їх. Вони допомагають жити і творити. Дивитись до кінця!!!


Nickelback - Savin' Me \ Коли вперше побачив цю відео роботу, подумав, а що якщо  в світі є люди, які бачать скільки кому залишилось? Пісня класна, але кліп мене вразів більше! 


Foo Fighters - The Pretender \ Нічого не нагадує? Під час Майдану передивлявся цей кліп майже щодня. Що сама пісня, що відео... Коментарі зайві...


M83 - Wait \ Подобаєтся мені творчість гурту М83, що правда це не моя улюблена пісня, але кліп тут дуже крутий. До речі, вони 17 листопада вперше завітали до України з концертом. 


OK Go - Needing/Getting \ Ніколи б не подумав, що хтось колись зробить ТАКЕ!))))) Крейзі чуваки, кожен їхній кліп - то щось неймовірне! Обов'язкове для перегляду! Мені та моїм дітям дуже подобається)


The Chemical Brothers - The Test \ Нічого з першого погляду "такого", але в тому і річ: кожен бачить те, що хоче! Неперевершена робота! 


Michael Jackson - Give In To Me \ Cаме ця пісня "відкрила" для мене музиканта зовсім з іншого боку: на фоні всіх його пісень ця найближча до рок звучання, що не прітамане поп - віконавцю.


U2 - Where The Streets Have No Name \ Кліп бомба! Кліп вражає своєю масштабністю, дещо навіть сміліво для того часу. Стосовно самої пісні, то під неї я провів найкращі свої роки в 90-х)


Muse - Time Is Running Out \ Зіграти на пентагонівському столі, що може бути крутіше?)) Пісня та відео на неї  - ідеальні! 


Snow Patrol - Open Your Eyes \ Сам декілька разів знімав щось схоже, але жодного разу не виклав в мережу. Подумав фігня якась, а тут хлопці виявилися мудрішими та сміливішими. Отак буває! Пісня та кліп дуже прості і водночас класні. Одна з моїх улюблених команд!