Музыкальный плейлист Александра Коломийца
Next

Музыкальный плейлист / пятница, 01 июля

Музыкальный плейлист Александра Коломийца

Все знают, что Александр Коломиец – лидер группы ARLETT, но мало кто знает, что ранее музыкант писал песни для первого состава группы “Пара нормальных”, куда входил Иван Дорн и Анна Добрыднева. Также Александр работал в продюсерском центре Натальи Могилевской и отыграл несколько концертов в туре с группой Тартак.

Весной этого года группа  ARLETT представила дебютный одноименный альбом. Молодая группа преуспела в тяжелом переходе от андеграунда до большой сцены, и теперь их имя фигурирует на многих фестивалях Украины. Тексты ARLETT существенно отличаются среди других своим романтизмом и откровенностью, а голос Александра диссонирует между резким и мелодичным вокалом.
Сегодня музыкант поделился с нами своими любимыми треками, а мы, в свою очередь, рады представить нашим читателям музыкальный плейлист Александра Коломийца.

 

Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities / Пісня з нового альбому “перців”, яка за настроєм і по духу нічим не поступається таким перевіреним хітам, як “Can`t stop”. Можу сміливо сказати, що для мене, це пісня цього літа.


Kasabian - Bow / Особливістю цієї пісні є те, що її повністю співає не вокаліст Том Мейган, а гітарист і засновник Kasabian Серджіо Піццорно, і це надає їй особливого шарму і статусу в останньому альбомі групи. Хто любить британський звук і пісні про любов, яку вже втрачено, то вам сподобається. Ну, і Лестер зараз в моді.


Dave Gahan & Soulsavers - Take me back home / Пісні в яких співається про повернення додому завжди викликали в мені приємні емоції, тому я не міг не внести цей трек в мій плейлист. І взагалі, хто ще не чув спільний проект Dave Gahan & Soulsavers, ви багато втратили.


Imagine dragons – I'm so sorry / Найбільше мене вразило те, що група заснована в Лас-Вегасі, мені здається, що до цього я не чув музики цього міста і асоціації з ним в мене були зовсім інші. Хлопці показують, як треба грати рок в сучасному світі.


Bjork – All Is Full Of Love / Хтось пише та грає круту музику, а хтось створює мистецтво. Так, це про Bjork. Коли мене запитують про країну в якій я хотів би побувати, я завжди відповідаю, що це Ісландія. Дуже хочеться хоч трішки зрозуміти людей, які там живуть.


Vivienne Mort - Той, хто рятує імена / Музика цієї групи вводить мене в певний транс. Це уособлення добра.


Земфира - Возьми меня / Цю пісню треба слухати вночі в навушниках, коли ти йдеш один по місту або дома, лежати на підлозі при дуже тихій гучності. В ній приховано щось занадто інтимне.


Скрябін - Дельфіни / Люблю море, тому що не видно краю. Люблю цю пісню, тому що вона мотивує.


Stereophonics - In a moment / Приспів цієї пісні дарує мені відчуття польоту. Ця група з Уельсу, можливо це і відрізняє їх від інших британських колективів?


Queen - Scandal / Без коментарів, просто без Queen ніяк.